Sex Opowiadania
Twoje sex opowiadania

Wyglądasz jak prawdziwa suka, która płynie i zabierze wszystkich chętnych Czerwiec 8, 2016

Wyglądasz jak prawdziwa suka, która płynie i zabierze wszystkich chętnych – powiedział – jestem gotów przyznać, że używasz więcej sukcesów niż wcześniej wystawionych węzłów – nawet nie dotykając go, wyszedł.
women-418452_1280
„Wszystko jest stracone” – myślał z przerażeniem Marina – „Był paskudny, żeby mnie dotknąć, nie będzie chciał mnie już!”. Fakt ten pogrążył się w panice i spływały ślady policzkowe łez. bóle mięśni, ból i upokarzająca sytuacja nie ma już żadnej wartości – właściciel był rozczarowany gej ogłoszenia w niej, i to było nie do zniesienia uczucie. Teraz korzystających z jej ciała mężczyzn nie spowodowało jej żadnych emocji. Świadomość, że „ona jest winny” doprowadziło ją do rozpaczy. Ona odkupić swoje działanie, najważniejsze, że pozwolił jej na to. Zajęło to trochę czasu, a ona została wydana, padła wyczerpana na podłogę – stopy nie są przechowywane, skurcz szczęki, ramiona i nogi drżały ze słabością. Marina leżał na chłodnej podłodze i próbował zebrać myśli w mojej głowie wściekle metanowego, zatrzymać drży na kolanach i rękach. I wszedł do właściciela salonu, w jego oczach było jeszcze pół-maska, ale nie musiała oczy – jej szefa.

– Wstań – Cicho uporządkowane i mocą dziewczyny wspiął się na czworakach.

– Czy jesteś zadowolony, panie? – Usłyszałem kobiecy pytanie.

– Jest – odpowiedział człowiek twardy – Eleanor nakazał umieścić go w odpowiedniej formie – rozkazał.

– Oczywiście, panie – odpowiedziała kobieta gej ogłoszenia, i przymocować smycz, wyciągnął Marina tyłu.

Dziewczęta zdjęła maskę, za pomocą różnych urządzeń myte pochwy i jelita, zmywając z niego resztę spermy, zniżyła zmęczone ciało w ciepłej kąpieli i dokładnie umyć. Następnie został zabrany do gabinetu lekarza, który wyjął wtyczkę z cewki moczowej dziewczyny i przeanalizował tę dziurę.

– Jak myślisz, doktorku? – Nie było to pytanie od drzwi.

– Pomimo tego, że przeszedł przez wielu ludzi, jego otwarcie na równi, nie polecam go używać teraz, ale można w nich zrobić, jak chcesz – powiedział lekarz.

– Myślę, Doc. Dziękuję – powiedział mężczyzna gay anonse i zbierając smycz i doprowadził dziewczynę do drzwi.

Marina obawiali się, że mógłby nakazać jej się ubrać i jechać cię do domu, zapomnieć o jego istnieniu. Zbierając wszystkie siły, ona za nim. Ale, mężczyzna wysłał samochód z miasta. Bała się wierzyć szczęścia – Właściciel bierze go nie opuścił jako bezużyteczny!.

– Dziękuję, szefie – powiedziała cicho gay anonse, jak tylko samochód wyjechał z miasta.

– Zapytaj – po co? – Powiedział z uśmiechem.

– Dla Nauki Mistrza, będę posłuszny – powiedziała.

– Nadzieja

***

– Radzę ci ciężko pracować z tym przystojnym – zwrócił się do sztucznego fallusa i Marina zaczął ssać obficie zwilżyć śliną.

Człowiek ręce mocowane w rogach kadru i chwytając ją za pośladki, odbytu posadzonych na dildo podczas wprowadzania zbuntowanego członka mokrej pochwy. Energicznie zaczęła się poruszać, „kręcąc” i wypluł ją oba otwory i asystenta. Tak szybko, jak wylał natychmiast położyła stopy na podłodze i nie prowadź dziewczyna płacze – faloimitator przeniknął ją do końca.

Kategorie: Uncategorized