Sex Opowiadania
Twoje sex opowiadania

W drodze do domu, byliśmy w małej rurce, więc przybył na wpół do piątej Czerwiec 9, 2016

W drodze do domu, byliśmy w małej rurce, więc przybył na wpół do piątej. Szybko przekąski, zaczęli zbierać się w teatrze, dla mnie i Dima – to nie był problem, 5 minut na prysznic i 5 minut na ubranie, ale kobiety … tak … byliśmy w bilard na drugim piętrze w oczekiwaniu piękności. Mój plan był, aby omówić z żoną noc nadchodzi, bo Olga jest stale na uwadze, i monitoruje młodych. Ale … nie ma szczęścia, sex telefon Olga przyniósł jej ubrania i makijaż Vick w pokoju, że idą do teatru razem.
feet-224680_1280
– Chłopaki, będziemy ubierać, nie idź w pokoju – drzwi się otworzyły, moja żona powiedziała, a potem zamknął je za sobą.
– Wreszcie … Podczas wnoszę, że to koniec! – Diman mruknął.
– Chodźmy, porozmawiajmy, – oddanie cue, powiedziałem.

Dima dyskretnie za mną na pierwsze piętro.

– I voobsche-to i jego żona chciała mówić pierwszy – zacząłem i kontynuował – Wiesz, moja siostra dobrze, co myślisz, Olga zdecydowanie będzie „wzmacniać” Iz-za bite na dłoni, to nie jest uwalniany bezpośrednio z formularza. .. ty ..?
– Nie martw się, najważniejsze, aby przełożyć sex telefon rozmowę na inne tematy, od seksu z dala – powiedział Dima.
– Mieliśmy nadzieję, że Vick nawet spać ze mną jest – powiedziałem.
– Myślę, że będzie! Tak, i że pojawi się z moją siostrą, a nie zakaz, she drzwi na klucz, z nami w środku? – Diman powiedział.
– Z tego wszystkiego można się spodziewać – Ja tylko się uśmiechnął.
– To prawda – Dima uśmiechnął się i powiedział – tylko, że już nie gryzie, w przeciwnym razie będzie to jeszcze raz … Mózg pieszczota.

– Postaramy się – odparłem.
– Jestem bardzo wdzięczny! – Uzgadnianie z mną, Dima powiedział.
– Nie mogę powiedzieć to samo do ciebie, myślę, że znasz siebie, – odparłem.
– Oczywiście, że rozumiem! Ty i tak wiele zrobić, ale to jest … Nie wiem nawet sprytnie – lekkie wymamrotał Drugan.
– Co jeszcze? – I napięte.
– Porozmawiaj z żoną, że tak wyraźnie … dla seks darmo mnie nie dyskwalifikuje cię od siebie zobaczyć, jak to wygląda … – lekko winnym głos Dima powiedział.
– Nie arogancki, got it! Ta rozmowa jest skończona! Chodź, skończyć się źle. – Powiedziałem i poszedłem do drugiego piętra.

W teatrze – wszystko poszło doskonale, nawet podobało mi się to, o dziwo! Na poziomie pozostałych wyglądaliśmy dobrze, nie jest szczególnie wyróżniała się, naszych towarzyszy – były w suknie wieczorowe. Dmitry i moja żona, kilka dobrze przedstawiany z Oli zachowywaliśmy się jak przyjaciele.

Po teatru, siedzieliśmy w samochodzie, a nasz „Nawigator” nakazał – „! Chodźmy”, podobnie jak astronauta!
Muszę powiedzieć, że w dniu, wyczerpany, choć nie jest dużo chodzenia poszedł, uratowany z samochodu, ale jeszcze gorące i kilka wycieczek – zrobiły swoje.

– Czy nie zapominać, że teraz będziemy wybrać jeden świetne miejsce! Jest to ostatni etap obecnego dniu zwiedzania! – Dumnie powiedział Ola!
– Może jutro? – Spytałem.
– Jestem zmęczona, – podniósł moją żonę.
– A my jesteśmy szybko! To jest piękne, a szczególnie lubią, – Olga mrugnął, moją żonę.
– Oto jak to zrobić? Więc chodźmy! – Vic roześmiał!
– Chodź! Przygody, mamy walcowane seks darmo w pełni! – Diman rżenie!

Olga przyniosła nam do starej świątyni, on jest teraz odzyskanie, ale było oczywiste, że był – bardzo stare. Czuli architekturę dawnych czasów, powiedziałbym, na pierwszy rzut oka – dokładnie 300 lat znajduje się świątynia. Olga zaczęła mówić część historyczna, gestykuluje, prosty przewodnik!
Nic nie wskazuje na problemy myślałem … dostać się do domu, obiad, i na łóżku, żona agenta 007, uczyni drogę do mnie w nocy.

– I wiele więcej! To miejsce ma wielką tradycję, para musi pocałować tutaj na weselu, kosztem! – Na szczęście powiedziała Olga.
– Ale my nie małżonkowie – próbował argumentować, Vick.
– To się nie liczy, niech chłopaki! I liczymy! – Wskazywały Ola!

Kategorie: Uncategorized