Sex Opowiadania
Twoje sex opowiadania

Becky zajrzała na nią z naturalnej rozczarowanie na osobie Luty 22, 2017

Becky: mama coś kupiłem jakiś przebieg temuż, że ive jednak chciał skorzystać z wami. Kupował go, gdy zdałem sobie sprawę, marzył się z tobą kochać.

Jenny: Whats that ukochaną?

Becky daje do mojego pokoju i źle pokazać. Mam szansę, że obecne doceniasz.

Wstali oraz pojechał na głowę do lokalu Becky. Jenny stanowił obecnie bardzo włączona oczach całkiem małych stóp Becky na jasnych obcasach i rodzaj jej szybki mały tyłek ruszał się, kiedy szła. W obrębie przybyli do pokoju oraz Becky dołączył do szafy oraz wybrał pudełko. Spoczęła na łóżku i zdjęła ubranie również istniał obecnie nigdy nagi.

Jenny: stanowisz właśnie wielki. Jej nic szczególnego, potrzebuję się z tobą przespać choćby im prędko.

Becky: jestem wziąć buty czy zależysz mnie w nich.

Jenny: zachować je miodem. Tak spoglądasz w nich.

Becky: Mam sposobność, że właśnie wymieniasz, bo uwielbiam je na sobie. I doświadczam się sexy.

Biorąc to ona utworzyła okno oraz zachowywał zmianę twarzy mamy z zdziwieniem działania i plecy znowu zaskoczyć.

Jenny: kochanie, co zatem istnieje?

Zapytała, ale Becky prostu dał jej ulotkę. Zaczęła odpowiednio mocno czytać. W zasadzie to istniał modyfikowany strapon dildo. Zamiast normalnej jednym wibratorem przyłączony do rzemienia, posiadał nowy naprzeciwko chodzi w przeciwnym kierunku. Oba wibratory zawierał żelu, który rozciąga się, jeśli istnieje on palony a posiada ciśnienie na nim. Jenny istniała więcej całkiem zdezorientowany, ale wyraz twarzy Becky napisałem jej, że rozumie, niczym go korzystać.

Becky: a co o tym sądzisz?

Jenny: Nie wiem anioła. Ive przenigdy nie próbował niczego dziwnego niż praca misjonarska. Przypomina to nieprzyjemne do wykorzystania.
Bez odpowiadać Becky powstał oraz pocałowałem jej matka w usta. pocałować kochanka. Złamała th pocałunek oraz przejrzał jej w oczy mamie.

Becky: Kocham starą oraz id zupełnie nie robić nic, aby cię skrzywdzić. Jej doskonale bezpieczne, ive obserwował obrazy w internecie, kiedy go doświadczać, a wiem, co stwarzać.

Jenny zerknęła na nią, a ona postanowiła, iż ​​jej uwierzyć.

Jenny: coś poleci nie no oraz powstrzymujemy się od razu. Jak a zacząć?

Becky: um. Myślę, że istniałoby fajnie, jeśli masz go najpierw, bowiem istnieję dziewicą.

Jenny zajrzała na nią w szoku. Skąd wiedziała, dlaczego ubiegła w szoku, bowiem wiedziała, że ​​jej dziewczynka była dotychczas dziewicą. Ona po prostu wyglądał inaczej teraz, że wiedziała, że ​​dziewczyna lubiła perwersyjne prace na nią.

Jenny: ok powiedz mi, niczym go zażywać.

Becky: umieścić go na jak majtek, a potem źle ustawić go dla Ciebie.

Jenny usiadła plus bieżące istniałoby wcale normalne, że istniała zdenerwowana. Osunęła się na majtek, a dalej oczekiwałem na córkę, aby kontynuować.

Jenny: wcale nie ive nosić stringi wcześniej. Wtedy powtarza się bardzo oryginalne. W świetny system chociaż. Co wysoko?

Becky: lub moje stopy ułożyć na mamę?

Jenny: po raz kolejny, tak robią. Zwłaszcza w czystych obcasach.

Becky: dobrze Rozumiał kilka obrazów w Internecie, gdzie dziewczęta ssać palce inne dziewczęta i całować ich klasy i buty. Można wykonać minę, jeśli wybierasz.

Ona popełniła, opadając na podłodze przed matką oraz podniósł nogę szybko w masę, wtedy było przy osób jej stanowimy.

Jenny: Nie mogę uwierzyć im obecnego pracować.

Napisałam do siebie, gdy pochylił się oraz zaczął całować odsłonięte części stopy córki. Wiedziała od razu była podłączona. Lubiła smak oraz zapach spośród nich dodatkowo rzeczywiście rozpoczęła lizać każdy palec i całując je obsesyjnie. Becky prostu uśmiechnęła się i patrzyła cipki mamą wprowadzają się moczyć arkusze Siedziała dalej.

Becky: wow mama. Im faktycznie się cieszę, potrzebujesz je, ponieważ sprawiają, iż mokre to dzisiaj możemy kontynuować.
Poruszyła nogą się i usiadł między nogami matki. Trzymała dildo, iż w obliczu jej mamę oraz starannie założeniu go do matki. Jenny jęczała cicho kiedy owo było rok od okresu, kiedy stał przeniknęły nawet gdyby rozmiar dildo było nic do świętowania. Gdy całkowicie, drugi dildo teraz był się od razu spośród jej ciała, dając wygląd zwykłego strapon. Becky zszedł na łóżku i płasko na plecach z nogami otwarty.

Kategorie: Uncategorized